tel: 566 617 250, mob: 602 821 504, 603 531 763 medikline@seznam.cz

Historie a specializace naší společnosti

Společnost Medik line s.r.o. byla založena v roce 1999 a již více než 24 let se úspěšně specializuje na výrobu, kompletizaci, sterilizaci a distribuci zdravotnického materiálu. Naše hlavní produkty jsou soustředěné kolem sterilního krytí operačního pole pro endoskopické zákroky. Jsme hrdí na to, že naše produkty a služby nacházejí uplatnění na operačních sálech nemocnic, ale také v soukromých zdravotnických zařízeních.

Naše specializace a přístup k práci

Už více než 24 let od založení naší firmy MEDIK line s.r.o. v roce 1999 se specializujeme zejména na výrobu, kompletizaci, sterilizaci a distribuci zdravotnického materiálu. Jedná se o sterilní krytí operačního pole endoskopických operačních zákroků (laparoskopie, artroskopie, návlek na sondu – ultrazvuk) / ENDOOBAL – různá provedení a délky.

K rozšíření nabídky endoobalů došlo po přemístění výroby a prodeje do nově vybudované provozovny v Novém Městě na Moravě v roce 2005. Týká se kompletování endoobalů prováděného na zakázku a to po osobním kontaktu a konzultaci přímo na operačních sálech v nemocnicích, ale i privátních zařízeních s operačním a vyšetřovacím traktem.

Tato kompletace endoobalů je cílená na krytí RTG (set – C rameno), hysteroskopii, gama sondu, stimulaci, V-sondu (asistovaná reprodukce) a to vše v různých provedeních a délkách – viz prohlášení o shodě.

Přidruženě rovněž firma zajišťuje distribuci a prodej spotřebního zdravotnického materiálu (sterilní operační rukavice, vyšetřovací rukavice, chirurgické nástroje – včetně kompletního servisu, hadičky, sety – infusní, transfusní, dializační atd., šicí materiály a jehly, injekční stříkačky a jehly). Další jednání je nutné s prodejním zástupcem.

Snahou firmy je neustálé vyhledávání nových konzultací s přínosem pro nemocnice, lékaře a zdravotnický personál.

Kolektiv zaměstnanců, ať už na pozici výrobní či marketingové, se těší na spolupráci k vaší spokojenosti.

Kolektiv f. MEDIK line s.r.o.

Telefon

Provozovna

Křičkova 364
Nové Město na Moravě
592 31

Fakturační údaje

Medik line s.r.o. Nedvědice 108 Nedvědice 592 62IČO: 25577522 DIČ: CZ25577522